08.10 20180

Gest uznania

Kategoria: Aktualności

squishy-pilka-do-koszaBob Greene, felietonista Chicago Tńbune, opowiadał, jak pewnego zimnego wieczoru po meczu super gwiazdor chicagowskiej drużyny koszykarskiej (Chicago Bulls), Michael Jordan, przedzierał się przez tłum fanów do swego samochodu. Otwierając drzwiczki auta, zauważył chłopczyka siedzącego na wózku inwalidzkim

JAK SIĘ ZACHOWAŁ?

parę metrów dalej. Chłopiec miał szyję wykręconą pod nienaturalnym kątem, nie mógł patrzeć prosto przed siebie. Jordan podszedł do niego i przykląkł przy wózku. Dzieciak był tak przejęty, że niemal wstał. Michael uspokoił go, mówiąc coś półgłosem, i objął ramieniem jego wątłe barki.

Ojciec chłopca chciał pstryknąć zdjęcie, ale aparat się zaciął. Jordan to zauważył. Nieproszony klęczał dalej przy wózku, aż mężczyźnie udało się ich sfotografować. Dopiero wtedy wrócił do samochodu.

W oczach chłopca zabłysły łzy radości. Ojciec już dzielił się z synem utrwaloną chwilą. Jeśli temu młodzieniaszkowi miałoby się więcej nie przytrafić nic dobrego, przynajmniej będzie wiedział, że pewnego wieczoru był na tyle ważny dla Michaela Jordana, by ten zechciał włączyć go do swego świata.

Nawigacja po wpisach

Możliwość komentowania jest wyłączona.Dziękujemy:

Poniżej przedstawiamy Państwu listę wspierających nas osób i firm, bez których nasza działalność byłaby niemożliwa. Zachęcamy i Zapraszamy do wspierania naszych działań
WBK 04 1090 2646 0000 0001 3046 4945

Akant Dekoracje Okien Po Schodkach Miasto Koszalin Kamyczek w Przedszkolu Krakowiak Drukarnia Koszalin F7 F7 F7 OWES