Kilka słów o nas

FUNDACJA ZASTOPUJ —

Jesteśmy zdeterminowani


"NIE JESTEŚMY Z TYCH, KTÓRZY SIĘ COFAJĄ I GINĄ, LECZ Z TYCH, KTÓRZY WIERZĄ I ZACHOWUJĄ DUSZĘ"


Fundacja powstała w kwietniu 2015 roku w wyniku przekształcenia się z oddziału ogólnopolskiej fundacji działającej na rzecz zagrożonych wykluczeniem społecznym. W odpowiedzi na potrzeby wsparcia działań pedagogów prowadzimy szeroki zakres tematyczny zajęć profilaktyki dla uczniów, koncerty i zajęcia również dla osadzonych. Od początku naszej działalności współpracujemy z jednostkami penitencjarnymi z okręgu koszalińskiego, gościnnie odwiedzamy placówki spoza naszego rejonu.

W Fundacji Zastopuj działają ludzie (znający problemu z autopsji) – poprzez szereg doświadczeń, szkoleń i kształcenia, którzy stali się specjalistami w swoich dziedzinach. Dodatkowo współpracujemy z zaprzyjaźnionymi organizacjami pozarządowymi oraz jednostkami samorządu terytorialnego.

Przychodząc do Naszej Fundacji wesprzemy cię, jesteśmy zdeterminowani, by wesprzeć, tego który chce pomocy, najlepiej jak umiemy. Zrealizowaliśmy szereg programów z zakresu profilaktyki dla urzędów miast, gmin oraz szkół prywatnych. Wielokrotnie organizowaliśmy międzynarodowy dzień zapobiegania narkomanii. Dzięki licznym materiałom jakie mamy, docieramy również audiowizualnie do naszych odbiorców.

Naszym sukcesem są relacje, które udało się zbudować z mnóstwem ludzi, jacy nie tylko skorzystali z naszej pomocy, ale dziś są zdeterminowani by pomagać innym.

NASI LUDZIE

Poznaj naszych ludzi

ARKADIUSZ
+48 729 972 964
DANIEL
+48 697 212 132
KAROLINA
+48 506 265 504
SZYMON
+48 786 232 255